VMFA-117 MIGHTY WOMBATS
VMFA-117 Mighty Wombats

Profil Misji: Szeroko pojęte wspierania działań desantowych USMC. Latamy na najnowszej Open Beta.

Chodzi nam o dobrą zabawę w przyjemnej atmosferze. Jednocześnie, to jest hobby. Ludzie wkładają w eskadrę wysiłek i sporo cennego czasu. Także ważne jest utrzymywanie przyzwoitego poziomu i, w miarę indywidualnych możliwości, ciągłe doskonalenie – tak żeby inni mieli z nas pożytek.

Docelowo chcemy oferować kadetom kompleksowe szkolenie zahaczające o możliwie wszystkie aspekty samolotu F/A-18C. Oczywiście na tę chwilę, program jest dopiero rozwijany.

Chcemy ludzi autentycznie zainteresowanym lataniem Hornetem. Takich co w wolnej chwili lubią sobie strzelić OK 3, a w ramach piątkowego relaksu chcą zrobić z kolegami pętlę w parade fomation. Czyli takich, którym nie zabraknie determinacji i wytrwałości.

Nie jesteśmy tu po to, żeby filtrować "tych najlepszych". Chcemy dać Ci pole i zasoby, żebyś stał się tak dobrym v-pilotem, na jakiego Cię stać. W zamian liczymy na to, że będziemy się z Tobą dobrze bawić przy wspólnych misjach na gildii.org, serewerach otwartych i w misjach z innymi społecznościami.

STATYSTYKI ESKADRY

Liczba szkoleńLiczba treningowLiczba lotów bojowychLiczba combat sorties
166236145430